نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

کد مطلب: 1081 17:35 - 1400/11/09

هشدار!

برای ترجمه رسمی مدارک و اسناد خود، حتی المقدور شخصا به دارالترجمه مراجعه نمایید

جهت جلوگیری از برخی تخلفات، شخصا به دفتر ترجمه رسمی مراجعه نمائید.

برای ترجمه رسمی مدارک و اسناد خود، حتی المقدور شخصا به دارالترجمه مراجعه نمایید

شخصا به دارالترجمه مراجعه نمائید

افراد در راستای انجام امور مهاجرت یا مسافرت خود به خارج از کشور ممکن است به ترجمه رسمی اسناد و مدارک خود نیاز داشته باشند. علی الاصول این امر از طریق مراجعه حضوری مشتری به محل دارالترجمه انجام می‌گردد ولی ممکن است در مواردی افراد انجام امور خود از جمله ترجمه رسمی اسناد و مدارک را به واسطه هایی مانند آژانس های مسافرتی، وکلای مهاجرتی یا موسسات فعال در حوزه پذیرش ویزا واگذار نمایند.

مراقب سودجویان باشید

 لازم است افراد در سپردن مدارک خود به اینگونه افراد دقت لازم را مبذول دارند و از واجد صلاحیت بودن آنها اطمینان حاصل نمایند زیرا مشاهده شده است افراد و موسسات غیر مجاز و سودجو به منظور کاهش هزینه های خود اقدام به جعل مهر و امضا و سربرگ مترجم رسمی نموده اند و از طرفی مبالغ گزافی را از مشتریان بابت انجام ترجمه دریافت کرده اند و در مواردی هم اسنادی که قابلیت ترجمه نداشته اند را به وسیله جعل مهر و امضای مترجم تهیه نموده اند و طبیعی است که در صورت بروز چنین مواردی، صاحب مدرک نیز در مظان اتهام بوده و ملزم به پاسخگویی به مراجع قانونی خواهد بود و از این رو لازم است در انتخاب موسسات و افرادی که مدارک خود را به آنها می سپارید دقت لازم را داشته باشید.

همچنین توصیه می‌شود افراد خودشان بی‌واسطه به دفتر ترجمه رسمی مراجعه نمایند. لازم به ذکر است که بر اساس آیین‌نامه‌ها و مقررات مربوط به ترجمه اسناد و مدارک، اعلام مشخصات متقاضی ترجمه مانند شماره تلفن و آدرس در هنگام مراجعه به دارالترجمه الزامی است.

دفتر ترجمه رسمی ۶۳۸ تهران آماده ارائه خدمات ترجمه اسناد و مدارک و در اسرع وقت می باشد. جهت ارتباط با مترجم مسئوول دارالترجمه می توانید از طریق لینک واتساپ موجود در همین صفحه اقدام نمایید و همچنین می توانید هرگونه سوال خود را از بخش ارسال نظرات در همین صفحه ارسال نمایید تا در همین صفحه پاسخ داده شود.

 

مطالب پیشنهادی: 

ترجمه اسناد و مدارک خود را به دارالترجمه های معتبر بسپارید

ارتباط با مترجم مسوول

whatsapp